Marketingové služby

Představuji Vámmarketingové služby, které vám pomohou se více zviditelnit. Vytvořím Vám reklamní kampaně pro libovolný produkt nebo službu, za pomoci které pak získáte spoustu nových zákazníků, a tím zvýšíte Váš zisk. Nabízím Vám realizaci propagačních materiálů, internetových stránek a reklamy. Grafika lahodící očím. Text který upoutá pozornost. Reklama tam, kde jsou zákazníci, kteří  hledají právě to, co nabízíte.

Webové stránky

Mít kvalitní webové stránky je osvědčený způsob, jak spolehlivě dosáhnout vašich cílů ať jsou jakékoliv. Internet je základním komunikačním prostředkem dnešní doby a k jeho ovládnutí vám pomohou vlastní webové stránky, které jsou Vaší interaktivní vizitkou sloužící nejen k upoutání a prezentaci činností Vaší firmy nebo organizace

Nabízím vám realizaci webových stránek za bezkonkurenčně nízké ceny.

Služba zahrnuje:

  • Originální a poutavý vzhled šitý na míru vašim službám.
  • Doménu II. řádu (http:// vaše doména .cz / .eu).
  • Email na vlastní doméně.
  • Redakční systém pro snadnou úpravu obsahu vašich stránek.

Originální webovou prezentaci Vám mohu nabídnout již od 4 750 Kč nebo e-shop od 6 690 Kč  včetně provozu webových stránek na doméně  II. řádu (vase_stranky.cz /.eu ). 

VIP slevy. Klientům,  kteří alespoň jednou ročně využijí jakoukoliv z mých dalších služeb mohu nabídnout nemalé slevy na realizaci a provoz webových stránek.   

Internetový marketing

Máte skvělé stránky se vzhledem, který bere dech a textem, který přechází zrak a přeci nikdo Vaše stránky nečte? Přitáhnout  lidi na Vaše webové stránky je celkem složitá  alchymie, na kterou však mám zaručený recept.  “Namíchám Vám takovou směs, že se Vaše stránky již nezastaví”. Usnadním  vyhledávacím robotům známých vyhledávačů co nejlépe zanalyzovat obsah Vašich stránek. Připravíme emailové reklamní kampaně. Zaregistruji Vás do známých internetových katalogů a zajistíme PPC (platíte jen za proklik) a display (bannery) kampaně tak, aby Vaše reklamy  byly zobrazovány právě tam, kde Vás někdo hledá.

Nebojte se přitáhnout své návštěvníky, jsou to právě oni, koho potřebujete!

Copywriting

Copywriting“ je tvůrčí činnost zabývající se skládáním čtivých textů, které upoutají pozornost Vašich potencionálních klientů, kteří si tak přečtou vše, co jim chcete říct. Jste přeci nejlepší, tak se nebojte to říct vašim budoucím zákazníkům.

Potřebujete dát Vašim letákům, plakátům, katalogům nebo webovým stránkám  takový obsah, který skutečně prodá? Vytvořím pro Vás takové texty, které zaručeně zaujmou. Vaši klienti na Vás čekají, stačí je jen správně oslovit.

Propagace

Grafické návrhy

Zrealizuji pro Vás grafický návrh a tvorbu poutavých letáků, vizitek, plakátů, katalogů, diplomů, a jiných reklamních poutačů… ze kterých bude Vašim klientům přecházet zrak.

Reklama

Vytvořím pro Vás reklamní kampaň udělanou na míru vašich produktů a služeb.